Salyangoz Recai 3

Flash oyunun yüklenebilmesi için Adobe Flash player'e ihtiyaç duyulmaktadır. Buton yardımı ile eklentiyi yükleyin veya güncelleyin.
Adobe flash player indirmek için tıklayın.

Salyangoz recai macerasının üçüncü oyunu olan "Salyangoz Recai 3" oyunu, bir diğer ismiyle salyangoz recai mısırda oyunu kaldığı yerinden devam ediyor. Her bölümüyle daha fazla ilgi gören salyangoz recai bölümleri mısır bölümü ile de çok sevildi. Salyangoz recai mısır bölümünü oynayıp bitirdiğinizde bir sonraki bölümü oynamak için hiç zaman kaybetmeyeceksiniz. Ayrıca diğer iki oyunda bölümlerde zaman kısıtlaması varken, salyangoz recai mısırda oyununda bu süre kaldırılmış ve yerine yıldız eklenmiş. Her bölümde etrafa gizlenmiş üç adet yıldız bulunuyor. Bu yıldızları bulup yıldız koleksiyonu yapıyoruz ve bulduğumuz yıldız sayısı kadar puan kazanıyoruz. Ayrıca biriktirdiğimiz puanlar ile salyangoz recai koleksiyonundaki resimlerede bakabiliyoruz.

Salyangoz Recai Oyunu Nasıl Oynanır?

Salyangoz recai mısır oyununu diğer oyunlarda olduğu gibi mause kontrolü ile oynuyoruz. Ayrıca 1 ve 2 tuşları ile salyangoz recainin hız kontrolünü yapabiliyoruz. Boşluk (space) tuşu ile de bölümü yeniden başlatabiliyoruz. Ayrıca salyangoz recai mısır bölümü sizi biraz zorlayabilir.

Bir önceki salyangoz recai bölümü olan Salyangoz Recai 2 Oyunu oynamak için tıklayın.

Bir sonraki bölüm olan Salyangoz Recai 4 Oyunu oynayın.

SalyangozRecai.com

Salyangoz Recai İsmi Nereden Geliyor?
"Salyangoz Recai" isimli oyun orjinal ismi "Snail Bob" olan ve agame.com yapımı bir oyundur. Oyunun kahramanı sevimli salyangoza biz "Recai" ismini verdik ve Salyangoz Recai Oyunu olarak internette anılır oldu. Salyangoz Recai ismi ilk kez 3doyunlar.org sitesinde kullanılmıştır.
Salyangoz recai oyunları 3d oyunlar sponsorluğunda yayınlanmaktadır.

Salyangoz recai oyunu oyna, saylangoz recai'nin bütün maceraları bu sitede yer alır.