Salyangoz Recai 4

Flash oyunun yüklenebilmesi için Adobe Flash player'e ihtiyaç duyulmaktadır. Buton yardımı ile eklentiyi yükleyin veya güncelleyin.
Adobe flash player indirmek için tıklayın.

Salyangoz recai macerasının dördüncü bölümü olan "Salyangoz Recai 4" oyunu, yani bir diğer ismiyle salyangoz recai uzayda oyunu bu sayfa üzerinden oynanabiliyor. Yeni yeni maceralar yaratmayı çok seven salyangoz recai, bu sefer uzaya gitmeye karar verir. Uzaya gidişine pek sevinmeyen salyangoz bob'un dedesi, gelişini sabırsızlıkla beklemeye başlar. Hadi bizde salyangoz bob'un uzaydaki macerasına katılalım. Ayrıca salyangoz recai 3 oyununda olduğu gibi bu bölümde yıldız topluyoruz. Her bölümde 3 adet gizlenmiş yıldız bulunuyor ve bu yıldızları bulmaya çalışıyoruz. Ayrıca salyangoz recai 3 oyununda olduğu gibi, biriktirdiğimiz puanlar ile salyangoz recai koleksiyonundaki resimlerede bakabiliyoruz.

Salyangoz Recai Oyunu Nasıl Oynanır?

Salyangoz recai uzayda oyununu mause kontrolü ile oynayabildiğimiz gibi, klavye ile de oynayabiliyoruz. 1 ve 2 tuşları diğer oyunlarda olduğu gibi hız kontrolü sağlıyor. Space (boşluk) tuşu ise diğer oyunlarda oludğu gibi sıfırlama (reset) olarak değil, salyangoz bob'un hareketsiz kalmasını ve tekrar ilerlemesini sağlıyor.

Bir önceki salyangoz recai bölümü olan Salyangoz Recai 3 Oyunu oynamak için tıklayın.

Bir sonraki bölüm olan Salyangoz Recai 5 Oyunu oynayın.

SalyangozRecai.com

Salyangoz Recai İsmi Nereden Geliyor?
"Salyangoz Recai" isimli oyun orjinal ismi "Snail Bob" olan ve agame.com yapımı bir oyundur. Oyunun kahramanı sevimli salyangoza biz "Recai" ismini verdik ve Salyangoz Recai Oyunu olarak internette anılır oldu. Salyangoz Recai ismi ilk kez 3doyunlar.org sitesinde kullanılmıştır.
Salyangoz recai oyunları 3d oyunlar sponsorluğunda yayınlanmaktadır.

Salyangoz recai oyunu oyna, saylangoz recai'nin bütün maceraları bu sitede yer alır.