Salyangoz Recai 5 Aşk Hikayesi

Flash oyunun yüklenebilmesi için Adobe Flash player'e ihtiyaç duyulmaktadır. Buton yardımı ile eklentiyi yükleyin veya güncelleyin.
Adobe flash player indirmek için tıklayın.

Salyangoz recai evinden oldu, mısırda kayboldu, uzaya gitti derken, bu bölümde karakterimiz salyangoz recai aşık oluyor. "Salyangoz Recai 5" oyunu, bir diğer ismiyle salyangoz recai aşk hikayesi oyunu içerisinde diğer oyunlardan farklı olarak fazladan mini oyunlar yer alıyor. Bu mini oyunları oynayabilmeniz için yeterli puan sayısına ulaşmamız gerekiyor. Yani oyunu bitirdikten sonra bu mini oyunlar ile eğlenceli vakit geçirebileceğiz. Salyangoz recai aşık olduğu bayan salyangoz ile buluşabilecekmi hep birlikte oyunun sonunda göreceğiz.

Salyangoz Recai Oyunu Nasıl Oynanır?

Salyangoz recai oyunu oynamak için her zamanki gibi mause kullanıyoruz.
Ayrıca diğer oyunlardan farklı olarak Salyangoz recai 5 oyununa özel tuşlar yardımı ile de oynayabilirsiniz. 1 tuşu salyangoz recaiye yön değiştiriyor, 2 tuşu hızlı veya yavaş gitmesini sağlıyor, space (boşluk) tuşu kabuğuna çekilmesini sağlıyor.

Bir önceki salyangoz recai bölümü olan Salyangoz Recai 4 Oyunu oynamak için tıklayın.

Bir sonraki bölüm olan Salyangoz Recai 6 Oyunu oynayın.

SalyangozRecai.com

Salyangoz Recai İsmi Nereden Geliyor?
"Salyangoz Recai" isimli oyun orjinal ismi "Snail Bob" olan ve agame.com yapımı bir oyundur. Oyunun kahramanı sevimli salyangoza biz "Recai" ismini verdik ve Salyangoz Recai Oyunu olarak internette anılır oldu. Salyangoz Recai ismi ilk kez 3doyunlar.org sitesinde kullanılmıştır.
Salyangoz recai oyunları 3d oyunlar sponsorluğunda yayınlanmaktadır.

Salyangoz recai oyunu oyna, saylangoz recai'nin bütün maceraları bu sitede yer alır.