Salyangoz Recai 6 Kış Hikayesi

Flash oyunun yüklenebilmesi için Adobe Flash player'e ihtiyaç duyulmaktadır. Buton yardımı ile eklentiyi yükleyin veya güncelleyin.
Adobe flash player indirmek için tıklayın.
Salyangoz Recai Kış Hikayesi Oyunu

Salyangoz recai macerasının 6'cı oyunu olan "Salyangoz Recai 6" oyunu, bir diğer ismiyle salyangoz recai kış hikayesi oyunu bu sayfa üzerinden oynanabiliyor. Oyunu oynayabilmeniz için flash player eklentisinin son sürümüne sahip olmanız yeterlidir. Oyunun diğer versiyonlarını oynayabilmeniz için site logosunun yanındaki butonları kullanabilirsiniz.

Salyangoz Recai Oyunu Nasıl Oynanır?

Salyangoz recai oyunu oynamak için çalışır durumda olan bir mause (fare) yeterlidir. Gerisi sizin bilgi ve zekanıza kalıyor.
Salyangoz recai 5 oyununda olduğu gibi salyangoz recai kış hikayesi oyununda da özel tuşlar yardımı ile de oynayabilirsiniz. 1 tuşu salyangoz recaiye yön değiştiriyor, 2 tuşu hızlı veya yavaş gitmesini sağlıyor, space (boşluk) tuşu kabuğuna çekilmesini sağlıyor.

Bir önceki salyangoz recai bölümü olan Salyangoz Recai 5 Oyunu oynamak için tıklayın.

Bir sonraki bölüm olan "Salyangoz Recai 7" bölümü henüz yayında değil. Salyangoz Recai ana sayfasına gidebilirsiniz.

SalyangozRecai.com

Salyangoz Recai İsmi Nereden Geliyor?
"Salyangoz Recai" isimli oyun orjinal ismi "Snail Bob" olan ve agame.com yapımı bir oyundur. Oyunun kahramanı sevimli salyangoza biz "Recai" ismini verdik ve Salyangoz Recai Oyunu olarak internette anılır oldu. Salyangoz Recai ismi ilk kez 3doyunlar.org sitesinde kullanılmıştır.
Salyangoz recai oyunları 3d oyunlar sponsorluğunda yayınlanmaktadır.

Salyangoz recai oyunu oyna, saylangoz recai'nin bütün maceraları bu sitede yer alır.